HAKKIMIZDA

This is an image

 

 

 

 

 

 

Başak Yapı&Mimarlık'ı benzerlerinden ayıran temel özellik projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenle yaklaşmasıdır. Müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunmak bizim başlıca hedefimizdir. Diğer yandan projelerimizi zamanında bitirmek, bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır. Başak Yapı&Mimarlık bu konuda müşteri memnuniyeti esaslı bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur. Açıklık, Şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Vizyonumuz; 

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.

Misyonumuz;

Yüksek standartlı, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak. İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Politikamız;

Müşteri beklentilerini her defasında zamanında ve tam olarak karşılamak. 

Çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir Yapı&Mimarlık firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.